}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
1917

1917

Titulli :

Shiko 1917 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 119 min
Director:Sam Mendes,
Aktoret:George MacKay, Dean-Charles Chapman, Mark Strong, Andrew Scott, Richard Madden, Claire Duburcq, Colin Firth, Benedict Cumberbatch, Daniel Mays, Adrian Scarborough,

Pershkrimi i Filmit: 1917

NĂ« kulmin e LuftĂ«s sĂ« ParĂ« BotĂ«rore, dy ushtarĂ« tĂ« rinj britanikĂ«, Schofield dhe Blake u Ă«shtĂ« dhĂ«nĂ« njĂ« mision nĂ« dukje i pamundur. NĂ« njĂ« garĂ« kundĂ«r kohĂ«s, ata duhet tĂ« kapĂ«rcejnĂ« territorin e armikut dhe tĂ« dĂ«rgojnĂ« njĂ« mesazh qĂ« do tĂ« ndalojĂ« njĂ« sulm vdekjeprurĂ«s ndaj qindra ushtarĂ«ve – vĂ«llai i vetĂ« Blake midis tyre.

Keywords:
1917 Shiko Filmin Falas, Shiko 1917 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 775
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2