}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
365 Days +18

365 Days +18

Titulli :

Shiko 365 Days +18 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 116 min
Director:Barbara Bialowas,
Aktoret:Michele Morrone, Anna Maria Sieklucka, Magdalena Lamparska, Bronisław Wrocławski, Otar Saralidze, Natasza Urbańska,

Pershkrimi i Filmit: 365 Days +18

Masimo, trashëgimtari i një familjeje mafioze siçiliane dhe Laura, drejtoreshë shitjesh në një kompani polake. Jetët e tyre bashkohen, kur Masimo, pas 5 vitesh kërkimi, e gjen dhe vendos ta rrëmbejë duke i kërkuar 365 ditë kohë, si mundësi për të fituar dashurinë e saj. Një rrëfim dashurie në brigjet e mrekullueshme të Italisë.

Keywords:
365 Days +18 Shiko Filmin Falas, Shiko 365 Days +18 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 3655
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2