}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
37 Seconds

37 Seconds

Titulli :

Shiko 37 Seconds Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 115 min
Director:Hikari,
Aktoret:Mei Kayama, Makiko Watanabe, Shunsuke Daito, Kanno Misuzu, Yuka Itaya, Yoshihiko Kumashino, Minori Hagiwara, Toshinori Omi, Shizuka Ishibashi, Kiyohiko Shibukawa,

Pershkrimi i Filmit: 37 Seconds

Në 37 sekonda, artisti 23 vjeçar i librit komik Yuma, i paaftë fizikisht për shkak të paralizës së thellë cerebrale dhe i trullosur emocionalisht nga nëna e saj me mirëkuptim por tepër mbrojtës, falsifikon rrugën e saj të pazakontë drejt zgjimit seksual dhe pavarësisë, ndërsa në të njëjtën kohë zbulon dashuri dhe falje.

Keywords:
37 Seconds Shiko Filmin Falas, Shiko 37 Seconds Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 229
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2