}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
37 Teen

37 Teen

Titulli :

Shiko 37 Teen Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 93 min
Director:Miles Forster,
Aktoret:Laura Adkin, Carmel Amit, Stacey Bendfelt, Peter Benson, Victoria Bidewell, Josh Blacker,

Pershkrimi i Filmit: 37 Teen

Miliarderi, mogul i softuerĂ«ve, Adam Pi ka gjithçka nĂ« jetĂ«, me pĂ«rjashtim tĂ« kujtimeve pozitive nga Shkolla e Mesme. Ai duke u mashtruar shkon nĂ« ribashkimin e 20-tĂ« dhe ka njĂ« moment kaq tĂ« mahnitshĂ«m, ai e gjen veten duke pyetur veten “NĂ«se e dija se çfarĂ« di tani” dhe ofron tĂ« gjithĂ« rrogĂ«n e klasĂ«s sĂ« gradĂ«s njĂ« vit qĂ« tĂ« kthehet dhe tĂ« bĂ«jĂ« edhe njĂ« muaj tĂ« klasĂ«s sĂ« 12-tĂ«.

Keywords:
37 Teen Shiko Filmin Falas, Shiko 37 Teen Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 280
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2