}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
42

42

Titulli :

Shiko 42 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 128 min
Director:Brian Helgeland, Dawn Gilliam,
Aktoret:Chadwick Boseman, Harrison Ford, Nicole Beharie, Christopher Meloni, Ryan Merriman, Lucas Black, André Holland, Alan Tudyk, Hamish Linklater, T.R. Knight,

Pershkrimi i Filmit: 42

Historia e fuqishme e Jackie Robinson, lojtarit legjendar tĂ« bejzbollit qĂ« theu pengesĂ«n me ngjyra tĂ« Major League Baseball kur u bashkua me listĂ«n e Brooklyn Dodgers. Filmi pason menaxherin e pĂ«rgjithshĂ«m novator Dodgers ‘Dega Rickey, ekzekutivi i MLB i cili sĂ« pari nĂ«nshkroi Robinson tek tĂ« miturit dhe mĂ« pas ndihmoi pĂ«r ta sjellĂ« atĂ« nĂ« shfaqje.

Keywords:
42 Shiko Filmin Falas, Shiko 42 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 334
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2