}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
6 Underground

6 Underground

Titulli :

Shiko 6 Underground Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 127 min
Director:Michael Bay,
Aktoret:Ryan Reynolds, MĂ©lanie Laurent, Manuel Garcia-Rulfo, Ben Hardy, Adria Arjona, Dave Franco, Corey Hawkins, Lior Raz, Peyman Maadi, Yuri Kolokolnikov,

Pershkrimi i Filmit: 6 Underground

Një grup luftëtarësh varrosën të shkuarat e tyre dhe do përpiqen të ndryshojnë botën. Ata do mundohen të realizojnë një grusht shteti ndaj një shteti diktatorial dhe udhëheqësit të tij të lig.

Keywords:
6 Underground Shiko Filmin Falas, Shiko 6 Underground Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 486
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2