}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
A Bigger Splash

A Bigger Splash

Titulli :

Shiko A Bigger Splash Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2015Runtime: 125 min
Director:Luca Guadagnino,
Aktoret:Tilda Swinton, Matthias Schoenaerts, Ralph Fiennes, Dakota Johnson, Aurore Clément, Corrado Guzzanti, Lily McMenamy, Elena Bucci,

Pershkrimi i Filmit: A Bigger Splash

Pushimet e një ylli të rrokut dhe të dashurit të saj prishen nga një vizitë e papritur e një miku të vjetër dhe vajzës së tij.

Keywords:
A Bigger Splash Shiko Filmin Falas, Shiko A Bigger Splash Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 318
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2