}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
A Shelter Among the Clouds (Streha mes reve)

A Shelter Among the Clouds (Streha mes reve)

Titulli :

Shiko A Shelter Among the Clouds (Streha mes reve) Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 85 min
Director:Robert Budina,
Aktoret:

Pershkrimi i Filmit: A Shelter Among the Clouds (Streha mes reve)

Besojmë në vete në zot dhe tek të tjerët. Besniku është një bari dhe një musliman i devotshëm, i cili ka një lidhje të fortë me yotin dhe qëllimi i tij dhe qëllimi i tij është që të shpërndajë mirësi dhe tek të tjerët por ky është pak një mision i pamundur për të. Ai jeton nëalpet e Shqipërisë së veriut, biri i një nëne katolike dhe një babai ish-komunist. Në Alpe, katolikët dhe muslimanët jetojnë në paqe mes tyre, madje dhe pas zbulimit të Besnikut që Xhamia e fshatit ka qënë Kishë dikur dhe ndahej nga të dy komunitetet në të kaluarën. Vdekja e babait të tij ish-komunist luhat ekuilibrin në familjen e tij me besime të ndrzshme fetare, gjë që e shtyn të marrë një vendim të vështirë për jetën e tij.

 

Keywords:
A Shelter Among the Clouds (Streha mes reve) Shiko Filmin Falas, Shiko A Shelter Among the Clouds (Streha mes reve) Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 366
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2