}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
A Walk to Remember

A Walk to Remember

Titulli :

Shiko A Walk to Remember Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2002Runtime: 101 min
Director:Adam Shankman,
Aktoret:Mandy Moore, Shane West, Peter Coyote, Daryl Hannah, Lauren German, Clayne Crawford, Paz de la Huerta, Matt Lutz, Al Thompson, Jonathan Parks Jordan,

Pershkrimi i Filmit: A Walk to Remember

Historia e dy adoleshentëve nga Karolina e Veriut, Landon Carter dhe Jamie Sullivan, të vilët bien në dashuri pasi Landon futet në telashe dhe detyrohet të bëjë shërbime ndaj komunitetit.

Keywords:
A Walk to Remember Shiko Filmin Falas, Shiko A Walk to Remember Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 484
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2