}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Abe

Abe

Titulli :

Shiko Abe Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 85 min
Director:Fernando Grostein Andrade,
Aktoret:Noah Schnapp, Seu Jorge, Dagmara Domińczyk, Mark Margolis, Tom Mardirosian, Arian Moayed, Josh Elliott Pickel, Alexander Hodge, Teddy Coluca, Daniel Oreskes,

Pershkrimi i Filmit: Abe

Abe është një djalë 12-vjeçar nga Brooklyn që gatuan për të bashkuar familjen e tij gjysmë izraelite dhe gjysmë palestineze, por gjithçka shkon keq.

Keywords:
Abe Shiko Filmin Falas, Shiko Abe Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 531
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2