}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Abigail

Abigail

Titulli :

Shiko Abigail Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 110 min
Director:Alexandr Boguslavsky,
Aktoret:Tinatin Dalakishvili, Rinal Mukhametov, Artyom Tkachenko, Ravshana Kurkova, Kseniya Kutepova, Gleb Bochkov, Olivier Siou, Sesil Plezhe, Nikita Dyuvbanov, Nikita Tarasov,

Pershkrimi i Filmit: Abigail

NjĂ« vajzĂ« e re Abigail jeton nĂ« njĂ« qytet, kufijtĂ« e sĂ« cilĂ«s u mbyllĂ«n shumĂ« vite mĂ« parĂ« pĂ«r shkak tĂ« njĂ« epidemie tĂ« njĂ« sĂ«mundjeje misterioze. Babai i Abby ishte njĂ« nga tĂ« sĂ«murĂ«t – dhe atĂ« e morĂ«n kur ishte gjashtĂ« vjeç. Duke shkuar kundĂ«r autoriteteve pĂ«r tĂ« gjetur babanĂ« e tij, Abby mĂ«son se qyteti i saj Ă«shtĂ« nĂ« tĂ« vĂ«rtetĂ« plot magji. Dhe ajo zbulon nĂ« vetvete aftĂ«si tĂ« jashtĂ«zakonshme magjike.

Keywords:
Abigail Shiko Filmin Falas, Shiko Abigail Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 282
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2