}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Abstruse

Abstruse

Titulli :

Shiko Abstruse Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 117 min
Director:Harley Wallen,
Aktoret:Tom Sizemore, Dennis Haskins, Calhoun Koenig, Colleen Gentry, Joel Paul Reisig,

Pershkrimi i Filmit: Abstruse

Dy gra të reja futen në një situatë shumë komprometuese që provon ndryshimin e jetës, pasojat janë pothuajse më keq pasi të gjitha shtigjet e ngjarjes janë fshirë dhe krejt papritur tryezat kthehen dhe Amanda shkon nga të qenit viktimë e të akuzuarit. Babai i Amanda vendos të shikojë vetëm për të kuptuar se është shumë më e madhe nga sa parashikuan ata së pari.

Keywords:
Abstruse Shiko Filmin Falas, Shiko Abstruse Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 521
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2