}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
After the Sunset

After the Sunset

Titulli :

Shiko After the Sunset Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2004Runtime: 97 min
Director:Brett Ratner,
Aktoret:Pierce Brosnan, Salma Hayek, Woody Harrelson, Troy Garity, Russell Hornsby, Rex Linn, Michael Bowen, Mark Moses, Chris Penn, Obba Babatundé,

Pershkrimi i Filmit: After the Sunset

Dy hajdutĂ« master (Brosnan dhe Hayek) po pĂ«rfundojnĂ« nĂ« pension pas njĂ« misioni tĂ« fundit tĂ« suksesshĂ«m. Duke jetuar nĂ« parajsĂ«n e tyre tropikale, nemesinĂ« e tyre tĂ« vjetĂ«r, Agjenti i FBI Stan P. Lloyd tregon pĂ«r tĂ« siguruar qĂ« ata me tĂ« vĂ«rtetĂ« janĂ« nĂ« pension. E mbyllur nĂ« port Ă«shtĂ« njĂ« oxhak i oqeanit i quajtur “Diamond Cruise” dhe Stan Ă«shtĂ« i bindur qĂ« ata nuk janĂ« nĂ« tĂ« vĂ«rtetĂ« pension nĂ« tĂ« gjitha, dhe se ky Ă«shtĂ« vendosja tjetĂ«r.

Keywords:
After the Sunset Shiko Filmin Falas, Shiko After the Sunset Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 474
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2