}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Albanian Gangster

Albanian Gangster

Titulli :

Shiko Albanian Gangster Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2018Runtime: 81 min
Director:Matthew A. Brown,
Aktoret:John Rezaj, Ashley C. Williams, Nik Nucallaj,

Pershkrimi i Filmit: Albanian Gangster

NjĂ«herĂ« njĂ« legjendĂ«, i respektuar, i frikĂ«soheshin, me qytetin e New York-ut nĂ«n kĂ«mbĂ«t e tij, sot – mbas 18 vjetĂ«sh nĂ« burg – LEON (47) Ă«shtĂ« njĂ« legjendĂ« vetĂ«m nĂ« mendjen e tij. Duke jetuar ne bodrumin e mamasĂ« sĂ« tij, i dĂ«shpĂ«ruar nga jeta dhe Ă«ndrrat qĂ« ai i dinte qĂ« do te ishin tĂ« tijat, gjithçka ndryshon natĂ«n kur ai ndodhet pĂ«rballĂ« me njeriun qĂ« e spiunoi gjithĂ« ato vite mĂ« parĂ«. Xhirime me personazhe tĂ« vĂ«rtetĂ« Shqiptar ne zona lokale brenda dhe jashtĂ« Bronx-it, filmi pĂ«rcjell njĂ« ndjenjĂ« tĂ« vĂ«rtetĂ« autentike ne njĂ« histori qĂ« bota kurrĂ« nuk e ka parĂ« nĂ« ekran.

Keywords:
Albanian Gangster Shiko Filmin Falas, Shiko Albanian Gangster Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 1402
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2
Playeri 3