}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
American Factory

American Factory

Titulli :

Shiko American Factory Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 110 min
Director:Steven Bognar, Julia Reichert,
Aktoret:Junming 'Jimmy' Wang, Sherrod Brown, Dave Burrows, John Gauthier, Rob Haerr, Cynthia Harper, Wong He, Jill Lamantia, Jeff Daochuan Liu, Shawnea Rosser,

Pershkrimi i Filmit: American Factory

Në Ohio post-industriale, një miliarder kinez hap një fabrikë të re në lëvozhgën e një fabrike të braktisur General Motors, duke punësuar dy mijë amerikanë me jakë blu. Ditët e hershme të shpresës dhe optimizmit i japin rrugën e pengesave si përplasjet e teknologjisë së lartë të Kinës me Amerikën e klasës punëtore.

Keywords:
American Factory Shiko Filmin Falas, Shiko American Factory Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 269
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2