}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
American Hustle

American Hustle

Titulli :

Shiko American Hustle Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 138 min
Director:David O. Russell, Tracy Scott,
Aktoret:Christian Bale, Amy Adams, Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Jeremy Renner, Louis C.K., Jack Huston, Michael Peña, Shea Whigham, Alessandro Nivola,

Pershkrimi i Filmit: American Hustle

Nje mashtrues, Irving Rosenfeld se bashku me partneren e tij joshese Sydney Prosser , detyrohen te punojne me nje agjent te cmendur te FbI-se Richie DiMaso i cili i fut shume thelle ne boten e korrupsionit dhe te mafias ne New Jersy.

Keywords:
American Hustle Shiko Filmin Falas, Shiko American Hustle Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 259
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2