}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
An Easy Girl – Une fille facile

An Easy Girl – Une fille facile

Titulli :

Shiko An Easy Girl - Une fille facile Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 90 min
Director:Rebecca Zlotowski, Jean-Baptiste Pouilloux,
Aktoret:Mina Farid, Zahia Dehar, Clotilde Courau, Nuno Lopes, Benoît Magimel, Lakdhar Dridi,

Pershkrimi i Filmit: An Easy Girl – Une fille facile

Naima është 16 vjeç dhe jeton në Kanë. Ajo i ka dhënë vetes verën për të zgjedhur atë që dëshiron të bëjë me jetën e saj. Pastaj kushëriri i saj Sofia, me stilin e saj tërheqës, arrin të kalojë pushimet me të.

Keywords:
An Easy Girl – Une fille facile Shiko Filmin Falas, Shiko An Easy Girl – Une fille facile Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 304
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2