}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Annem – Mother

Annem – Mother

Titulli :

Shiko Annem - Mother Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 104 min
Director:Mustafa Kotan,
Aktoret:Sumru Yavrucuk, Ă–zge GĂĽrel,

Pershkrimi i Filmit: Annem – Mother

NjĂ« vetĂ«-sakrifikuese, Nje Nene qe mohon veten dhe qĂ« e bĂ«n tĂ« pamundurĂ«n “tĂ« mundshme” pĂ«r vajzĂ«n e saj – njĂ« vajzĂ« e cila ka turp pĂ«r nĂ«nĂ«n e saj dhe dĂ«shiron tĂ« largohet nga ajo . UdhĂ«timi i saj nĂ« kolegj e largon Nazliun nga fshati qĂ« Ă«shtĂ« rritur – por vite mĂ« vonĂ«, ajo dĂ«shiron tĂ« kthehet nĂ« fshatin ku lindi, pĂ«rsĂ«ri te nĂ«na e saj – pasi tĂ« gjitha ato vite kaluan me tonelata “UnĂ« dĂ«shiroj “. Candan Ercetin interpretoi kĂ«ngĂ«n e saj “Annem – Mami” edhe njĂ« herĂ« pĂ«r filmin njĂ«zet vjet mĂ« vonĂ«.

 

Keywords:
Annem – Mother Shiko Filmin Falas, Shiko Annem – Mother Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 2589
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2
Playeri 3