}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Aquaslash

Aquaslash

Titulli :

Shiko Aquaslash Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 87 min
Director:Renaud Gauthier,
Aktoret:Nicolas Fontaine, Brittany Drisdelle, Madeline Harvey, Paul Zinno, Nick Walker, Chip Chuipka, Howard Rosenstein, Cameron Geller, Lanisa Dawn, Samantha Hodhod,

Pershkrimi i Filmit: Aquaslash

Komedi horrori, qejfi dhe çmendurie, që bën bashkë bikinit e vogla me gjymtimin e gjakosur në këto vrasje misterioze, mbytëse mes klorit dhe gjakut.

Keywords:
Aquaslash Shiko Filmin Falas, Shiko Aquaslash Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 486
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2