}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Ask Bu Mu?

Ask Bu Mu?

Titulli :

Shiko Ask Bu Mu? Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2018Runtime: 103 min
Director:Ömer Uğur,
Aktoret:Afra Saraçoğlu, Kubilay Aka, Salih Kalyon, ƞerif Erol, Tanju Tuncer, Evrim Doğan, Sadi Celil Cengiz, Cemil Sahin, Uğurtan Sayıner, Arda Kalayci,

Pershkrimi i Filmit: Ask Bu Mu?

NjĂ« histori e vĂ«shtirĂ« dashurie midis Umut, hajdut qĂ« kur ishte fĂ«mijĂ« dhe GĂŒlĂŒm, njĂ« vajzĂ« e re e shkolluar njĂ« hap larg Ă«ndrrave tĂ« saj. Gjithçka e bukur do tĂ« vihet nĂ« dyshim pas njĂ« sĂ«mundje tĂ« papritur…

Keywords:
Ask Bu Mu? Shiko Filmin Falas, Shiko Ask Bu Mu? Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KËTU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 869
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2