}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Assault on Precinct 13

Assault on Precinct 13

Titulli :

Shiko Assault on Precinct 13 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2005Runtime: 109 min
Director:Pierre Henry, Simon Board, Jean-François Richet, Dug Rotstein, Nadia Guglieri, Raymond J. Duff,
Aktoret:Ethan Hawke, Laurence Fishburne, Gabriel Byrne, Maria Bello, Drea de Matteo, John Leguizamo, Brian Dennehy, Ja Rule, Currie Graham, Aisha Hinds,

Pershkrimi i Filmit: Assault on Precinct 13

NjĂ« polic duhet tĂ« mbajĂ« tĂ« bashkuar njĂ« grup tĂ« burgosurish dhe njĂ« grup policĂ«sh natĂ«n e Vitit tĂ« Ri nĂ« njĂ« rajon policie. NjĂ« polic i korruptuar do tĂ« rrethojĂ« dhe do tĂ« sulmoje rajonin e policisĂ« me qĂ«llimin pĂ«r t’i vrarĂ« tĂ« gjithĂ«.

Keywords:
Assault on Precinct 13 Shiko Filmin Falas, Shiko Assault on Precinct 13 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 182
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2