}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Ateet

Ateet

Titulli :

Shiko Ateet Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 120 min
Director:Tanuj Bhramar,
Aktoret:Priyamani, Rajeev Khandelwal, Sanjay Suri, Vipin Sharma, Neha Bam, Pradeep Velankar, Deshna Dugad, Shakeel Khan,

Pershkrimi i Filmit: Ateet

Një ushtar i humbur në luftë dhe i etiketuar si i vdekur, kthehet pas disa vitesh për gruan dhe vajzën e tij, vetëm për të kuptuar se ato e kanë hedhur pas krahëve të kaluarën. Ndërsa ai përpiqet të rikthehet në jetën e tyre, parashtrohen pyetje nëse ai ka vdekur apo është gjallë.

Keywords:
Ateet Shiko Filmin Falas, Shiko Ateet Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 505
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2