}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
AVP: Alien vs. Predator

AVP: Alien vs. Predator

Titulli :

Shiko AVP: Alien vs. Predator Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2004Runtime: 101 min
Director:Paul W.S. Anderson, Bharat Nalluri, Jessica Clothier, Jakub Dvorak, Lucy Egerton, Andy Howard,
Aktoret:Sanaa Lathan, Raoul Bova, Lance Henriksen, Ewen Bremner, Colin Salmon, Tommy Flanagan, Joseph Rye, Agathe de La Boulaye, Carsten Norgaard, Sam Troughton,

Pershkrimi i Filmit: AVP: Alien vs. Predator

Gjatë një ekspedite arkeologjike në Bouvetøya të Islandes në Antarktik, një ekip arkeologësh dhe shkencëtarë të tjerë e gjejnë veten të kapur në një betejë mes dy legjendave.

Keywords:
AVP: Alien vs. Predator Shiko Filmin Falas, Shiko AVP: Alien vs. Predator Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 415
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2