}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Bad Boys for Life

Bad Boys for Life

Titulli :

Shiko Bad Boys for Life Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 124 min
Director:Adil El Arbi, Bilall Fallah,
Aktoret:Will Smith, Martin Lawrence, Paola Nuñez, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Charles Melton, Kate del Castillo, Nicky Jam, Joe Pantoliano, Theresa Randle,

Pershkrimi i Filmit: Bad Boys for Life

Marcus dhe Mike janë të detyruar të përballen me kërcënime të reja, ndryshime në karrierë dhe krizat e jetës së mesme ndërsa bashkohen me ekipin elitar të krijuar rishtazi AMMO të departamentit të policisë në Miami për të rrëzuar armiqtë e pamëshirshëm Armando Armas, udhëheqësin e mbrapshtë të një karteli të drogës në Miami.

Keywords:
Bad Boys for Life Shiko Filmin Falas, Shiko Bad Boys for Life Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 663
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2