}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Badges of Fury

Badges of Fury

Titulli :

Shiko Badges of Fury Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 98 min
Director:Wong Tsz Ming,
Aktoret:Jet Li, Wen Zhang, Liu Shishi, Michelle Chen, Liu Yan, Stephen Fung, Raymond Lam, Bruce Leung Siu-Lung, Wu Jing, Huang Xiaoming,

Pershkrimi i Filmit: Badges of Fury

NĂ« vetĂ«m 3 ditĂ«, tre raste tĂ« Smiling Murder shokojnĂ« Hong Kongun. Detektivi i ri Wang Bu’er dhe shoku i tij Huang Feihong nisin njĂ« hetim plot entuziasĂ«m dhe ngjarje tĂ« papritura.

Keywords:
Badges of Fury Shiko Filmin Falas, Shiko Badges of Fury Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 270
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2