}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Bait

Bait

Titulli :

Shiko Bait Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 89 min
Director:Mark Jenkin,
Aktoret:Edward Rowe, Giles King, Mary Woodvine, Simon Shepherd, Isaac Woodvine, Chloe Endean, Martin Ellis, Jowan Jacobs, Georgia Ellery, Morgan Val Baker,

Pershkrimi i Filmit: Bait

Martin Ward është një peshkatar i lopës, pa varkë. Vëllai i tij Steven ka ripërcaktuar anijen e babait të tyre si një udhëtues turistik, duke bërë një pykë midis vëllezërve. Me shtëpinë e tyre të fëmijërisë, tani për të marrë para për në Londër, Martin është zhvendosur në pasuritë mbi portin piktoresk. Ndërsa lufta e tij për të rikthyer familjen në vendin e tyre tradicional, krijon fërkime në rritje me turistët dhe vendasit, një tragjedi në zemër të familjes ndryshon botën e tij.

Keywords:
Bait Shiko Filmin Falas, Shiko Bait Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 317
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2