}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Ballkoni

Ballkoni

Titulli :

Shiko Ballkoni Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 20 min
Director:Lendita Zeqiraj,
Aktoret:Arben Bajraktaraj, Sevdai Radogoshi, Osman Ahmeti, Kujtim Kryeziu, Shengyl Ismaili, Gjin Kastrati, Sefedin Nuredini, Avni Dalipi, Adriana Matoshi, Leonora Mehmetaj,

Pershkrimi i Filmit: Ballkoni

Jeton, një djalë 10-vjeçar është ulur në buzë të një ballkoni në katin e 4-të. Fqinjët dhe kalimtarët, të tmerruar nga kjo situatë, thërrasin për ndihmë policinë dhe zjarrfikësit. Por situata bëhet shpejt e pakontrollueshme.

Keywords:
Ballkoni Shiko Filmin Falas, Shiko Ballkoni Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 447
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2