}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Battle of Jangsari

Battle of Jangsari

Titulli :

Shiko Battle of Jangsari Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 104 min
Director:Kwak Kyung-taek, Kim Tae-hun,
Aktoret:Kim Myung-min, Choi Min-ho, Kim Sung-cheol, Kim In-kwon, Kwak Si-yang, George Eads, Megan Fox, David Lee McInnis,

Pershkrimi i Filmit: Battle of Jangsari

Bazuar nĂ« njĂ« histori tĂ« vĂ«rtetĂ« tĂ« Operacionit tĂ« Jangsari Landing, 772 ushtarĂ« studentĂ« – mosha mesatare e tĂ« cilĂ«ve ishte 17 vjeç dhe qĂ« morĂ«n vetĂ«m 2 javĂ« trajnim tĂ« kampit tĂ« boot – u hodhĂ«n nĂ« pĂ«rpjekjet e LuftĂ«s Koreane, nĂ« mĂ«nyrĂ« qĂ« tĂ« hapnin rrugĂ«n pĂ«r Operacionin Landing Incheon, e cila u kthye vala e luftĂ«s.

Keywords:
Battle of Jangsari Shiko Filmin Falas, Shiko Battle of Jangsari Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 384
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2