}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Battle of the Damned

Battle of the Damned

Titulli :

Shiko Battle of the Damned Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 88 min
Director:Christopher Hatton,
Aktoret:Dolph Lundgren, Matt Doran, David Field, Melanie Zanetti, Jen Sung, Oda Maria, Jeff Pruitt, Lydia Look, Kerry Wong, Esteban Cueto,

Pershkrimi i Filmit: Battle of the Damned

Pas një shpërthimi viral vdekjeprurës, ushtari i ushtrisë private, Maks Getling, drejton një grusht të mbijetuarish dhe një bandë rrobotësh fundërrima kundër një ushtrie të infektuarish.

Keywords:
Battle of the Damned Shiko Filmin Falas, Shiko Battle of the Damned Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 304
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2