}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Beverly Hills Ninja

Beverly Hills Ninja

Titulli :

Shiko Beverly Hills Ninja Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1997Runtime: 88 min
Director:Dennis Dugan,
Aktoret:Chris Farley, Nicollette Sheridan, Robin Shou, Nathaniel Parker, Chris Rock, Soon-Tek Oh, Keith Cooke, François Chau, Dale Ishimoto, Daming Chen,

Pershkrimi i Filmit: Beverly Hills Ninja

Djali i bardhë jetim gjendet nga një fis ninxha, si një foshnje në thesar të braktisur dhe u rrit prej tyre. Haru kurrë nuk u përputh me kulturën e tyre dhe kurrë nuk fiton aftësitë e një ninxha, por megjithatë është natyrë e dashur dhe këmbëngulës në ambiciet e tij personale. Misioni i tij i parë e sjell në Beverly Hills për të hetuar një vrasje misterjoze.

Keywords:
Beverly Hills Ninja Shiko Filmin Falas, Shiko Beverly Hills Ninja Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 272
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2