}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Bhoomi

Bhoomi

Titulli :

Shiko Bhoomi Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2017Runtime: 135 min
Director:Omung Kumar,
Aktoret:Sanjay Dutt, Aditi Rao Hydari, Sharad Kelkar, Shekhar Suman, Sidhant Gupta, Sunny Leone,

Pershkrimi i Filmit: Bhoomi

Një baba i vetëm përballet me padrejtësitë kur vajza e tij dhunohet dhe fajtorët shpallen të pafajshëm.

Keywords:
Bhoomi Shiko Filmin Falas, Shiko Bhoomi Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 437
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2