}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Birds of a Feather a.k.a Manou the Swift

Birds of a Feather a.k.a Manou the Swift

Titulli :

Shiko Birds of a Feather a.k.a Manou the Swift Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 88 min
Director:Andrea Block, Christian Haas,
Aktoret:Willem Dafoe, Kate Winslet, Rob Paulsen, Josh Keaton, Julie Nathanson, David Shaughnessy, Arif S. Kinchen, Cassandra Steen,

Pershkrimi i Filmit: Birds of a Feather a.k.a Manou the Swift

Manuja i vogël rritet mes pulëbardhave edhe pse është një specie tjetër dhe nuk arrin të përshtatet me familjen e tij. Ai largohet nga kolonia ku është rritur dhe bashkohet me zogj të llojit të tij dhe zbulon rolin e tij në jetë.

Keywords:
Birds of a Feather a.k.a Manou the Swift Shiko Filmin Falas, Shiko Birds of a Feather a.k.a Manou the Swift Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 356
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2