}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Blinded by the Light

Blinded by the Light

Titulli :

Shiko Blinded by the Light Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 114 min
Director:Gurinder Chadha,
Aktoret:Viveik Kalra, Nell Williams, Hayley Atwell, Kulvinder Ghir, Aaron Phagura, Dean-Charles Chapman, Meera Ganatra, Nikita Mehta, Tara Divina, Rob Brydon,

Pershkrimi i Filmit: Blinded by the Light

Ëndrra amerikane mbërrin edhe në Angli, ku një djalosh i ri pakistanez frymëzohet nga këngët e Brus Springstin që të luftojë për ëndrrat dhe dëshirat e tij.

Keywords:
Blinded by the Light Shiko Filmin Falas, Shiko Blinded by the Light Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 277
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2