}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Blue Is the Warmest Color

Blue Is the Warmest Color

Titulli :

Shiko La Vie d'Adèle - Chapitres 1 et 2 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 180 min
Director:Abdellatif Kechiche, Monya Galbi, Bahijja El Amrani, Frédéric Alexandre, Antoine Fromental, Auriane Lacince, Nicolas Turek,
Aktoret:Adèle Exarchopoulos, Léa Seydoux, Salim Kechiouche, Aurélien Recoing, Catherine Salée, Benjamin Siksou, Mona Walravens, Jérémie Laheurte, Alma Jodorowsky, Anne Loiret,

Pershkrimi i Filmit: Blue Is the Warmest Color

Jeta e Adele-s ndryshon, kur ajo takon Emm-en, një grua e re me flokë ngjyrë blu, e cila do të lejojë atë për të zbuluar dëshirën, për të mbrojtur veten si grua dhe si një e rritur. Para të tjerëve, Adele rritet, kërkon veten, humb veten dhe në fund të fundit e gjen veten me anë të dashurisë dhe humbjes.

Keywords:
Blue Is the Warmest Color Shiko Filmin Falas, Shiko Blue Is the Warmest Color Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 429
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2