}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Braveheart

Braveheart

Titulli :

Shiko Braveheart Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1995Runtime: 178 min
Director:Mel Gibson, Matt Earl Beesley, David Tomblin, Sally Jones, David Carrigan, Kieron Phipps, Kate Hazell, Patrick Kinney, Paul Gray, Trevor Puckle, Charlotte Somers, Paul Barnes, Peter Agnew,
Aktoret:Mel Gibson, Catherine McCormack, Sophie Marceau, Patrick McGoohan, Angus Macfadyen, Brendan Gleeson, James Robinson, James Cosmo, Sean McGinley, Gerda Stevenson,

Pershkrimi i Filmit: Braveheart

Deri në cilën pikë mund të shkojë një burrë me dëshirën e tij për hakmarrje? Protagonisti i kësaj historie prekse, Uilliam Uollas, lufton deri në vdekje për të ndjekur qëllimet e tij: të hakmerret për gruan që do, të cilën ia vrau barbarisht një ushtar anglez dhe të ndjekë deri në momentet e fundit të jetës dëshirën e tij të çmendur për liri.

Keywords:
Braveheart Shiko Filmin Falas, Shiko Braveheart Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 490
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2