}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Bravetown

Bravetown

Titulli :

Shiko Bravetown Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2015Runtime: 112 min
Director:Daniel Duran,
Aktoret:Josh Duhamel, Maria Bello, Laura Dern, Katrina Norman, Lucas Till, Tom Everett Scott,

Pershkrimi i Filmit: Bravetown

Pas një mbidozë aksidentale të drogës, një DJ i talentuar adoleshent shkon të jetojë me babanë e tij të ikur në një qytet të vogël të Ushtrisë, ku ai merr në fund të dhimbjes së tij dhe mëson empati për të tjerët.

Keywords:
Bravetown Shiko Filmin Falas, Shiko Bravetown Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 255
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2