}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Bridge to Terabithia

Bridge to Terabithia

Titulli :

Shiko Bridge to Terabithia Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2007Runtime: 96 min
Director:Gábor Csupó,
Aktoret:Josh Hutcherson, AnnaSophia Robb, Robert Patrick, Zooey Deschanel, Bailee Madison, Kate Butler, Emma Fenton, Latham Gaines, Judy McIntosh, Grace Brannigan,

Pershkrimi i Filmit: Bridge to Terabithia

Jeta e dy adoleshenteve kthehet kokĂ« poshtĂ«, kur ai miqĂ«son vajzĂ«n e re nĂ« shkollĂ« dhe ata imagjinojnĂ« njĂ« botĂ« krejt tĂ« re fantaziste pĂ«r t’i shpĂ«tuar realitetit.

Keywords:
Bridge to Terabithia Shiko Filmin Falas, Shiko Bridge to Terabithia Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 511
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2