}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Bull

Bull

Titulli :

Shiko Bull Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 105 min
Director:Annie Silverstein,
Aktoret:Yolanda Ross, Rob Morgan, Amber Havard, Sarah Albright, Steven Boyd, Troy Hogan,

Pershkrimi i Filmit: Bull

Në një provincë pothuajse të harruar të Hjustonit verior, një adoleshente kokëfortë përplaset me fqinjin e saj po aq kokëfortë dhe të pafalshëm, një luftëtar demash në moshë, që ditët e tij më të mira i ka kaluar në arenë, një përplasje që do t’i ndryshojë të dy.

Keywords:
Bull Shiko Filmin Falas, Shiko Bull Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 233
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2