}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Bullet Head

Bullet Head

Titulli :

Shiko Bullet Head Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2017Runtime: 93 min
Director:Paul Solet, Kristina Sakizli,
Aktoret:Adrien Brody, John Malkovich, Rory Culkin, Antonio Banderas, Ori Pfeffer, Alexandra Dinu, Velizar Binev, Owen Davis, Keith D. Evans,

Pershkrimi i Filmit: Bullet Head

NjĂ« grup kriminelĂ«sh nĂ« karrierĂ« e gjen veten tĂ« bllokuar nĂ« njĂ« depo me ligjin – dhe njĂ« Sulmues Dog me emrin DeNiro duke u mbyllur brenda.

Keywords:
Bullet Head Shiko Filmin Falas, Shiko Bullet Head Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 264
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2