}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Butt Boy

Butt Boy

Titulli :

Shiko Butt Boy Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 99 min
Director:Tyler Cornack,
Aktoret:Angela Jones, Rhoda Pell, Tyler Cornack, Shelby Dash, Tyler Dryden, Anna Wholey, Tyler Rice,

Pershkrimi i Filmit: Butt Boy

Detektivi Foks e dashuron punën dhe alkoolin. Pasi shkon tek Alkoolistët Anonimë, sponsori i tij, Çip, bëhet i dyshuari kryesor në hetimin e tij për një fëmijë të humbur. Foks fillon të besojë gjithashtu që njerëzit po zhduken brenda prapanicës së Çipit.

Keywords:
Butt Boy Shiko Filmin Falas, Shiko Butt Boy Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 555
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2