}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Casino

Casino

Titulli :

Shiko Casino Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1995Runtime: 179 min
Director:Martin Scorsese, Scott Harris, Karen Golden, Darin Rivetti, Michael Greenwood, Phil Marco,
Aktoret:Robert De Niro, Sharon Stone, Joe Pesci, James Woods, Don Rickles, Alan King, Kevin Pollak, Pasquale Cajano, L.Q. Jones, Dick Smothers,

Pershkrimi i Filmit: Casino

Lakmia, mashtrimi, partë, pushti, dhe vrasja ndodhin në mes  dy miqve më të mirë mafioz, dhe një grua bëhet me trofe si një perandorësh kumore.

Keywords:
Casino Shiko Filmin Falas, Shiko Casino Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 297
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2