}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Chris Watts: Confessions of a Killer

Chris Watts: Confessions of a Killer

Titulli :

Shiko Chris Watts: Confessions of a Killer Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 120 min
Director:Michael Nankin,
Aktoret:Sean Kleier, Ashley Williams, Brooke Smith, April Telek, Chloe Van Landschoot, Dan Willmott, Ellie McPhee, Dahlia Oldham, Kristopher Anderson, Taylor Olson,

Pershkrimi i Filmit: Chris Watts: Confessions of a Killer

Kur Chris Watts në mënyrë stoike por me buzëqeshje iu përgjigj kamerave televizive për kthimin e sigurt të gruas së tij shtatzënë të humbur Shanann dhe dy vajzave të tyre të reja, sekretet e errëta afroheshin pikërisht nën sipërfaqe.

Keywords:
Chris Watts: Confessions of a Killer Shiko Filmin Falas, Shiko Chris Watts: Confessions of a Killer Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 469
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2