}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Clemency

Clemency

Titulli :

Shiko Clemency Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 112 min
Director:Chinonye Chukwu,
Aktoret:Alfre Woodard, Wendell Pierce, Aldis Hodge, Richard Schiff, Danielle Brooks, LaMonica Garrett, Michael O'Neill, Vernee Watson-Johnson, Dennis Haskins, Richard Gunn,

Pershkrimi i Filmit: Clemency

Ndërsa përgatitet të ekzekutojë një tjetër të burgosur, Bernadine duhet të përballet me demonët psikologjikë dhe emocionalë që krijon puna e saj, duke e lidhur përfundimisht atë me burrin që sanksionohet ta vrasë.

Keywords:
Clemency Shiko Filmin Falas, Shiko Clemency Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 294
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2