}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Cloudy with a Chance of Meatballs 2

Cloudy with a Chance of Meatballs 2

Titulli :

Shiko Cloudy with a Chance of Meatballs 2 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 95 min
Director:Cody Cameron, Kris Pearn, Daniel Erickson, Blake Berger,
Aktoret:Bill Hader, Anna Faris, James Caan, Will Forte, Andy Samberg, Benjamin Bratt, Neil Patrick Harris, Terry Crews, Kristen Schaal, Cody Cameron,

Pershkrimi i Filmit: Cloudy with a Chance of Meatballs 2

Flint Lokvud tashme punon në Kompaninë “Live Corp”, për idhullin e tij Çester V. Por, ai detyrohet të lëre postin e tij, kur mëson se makina e tij më famëkeqe është akoma funksionale dhe po kercenon e ushqimit të kafshëve.

Keywords:
Cloudy with a Chance of Meatballs 2 Shiko Filmin Falas, Shiko Cloudy with a Chance of Meatballs 2 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 356
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2