}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Çocuklar Sana Emanet

Çocuklar Sana Emanet

Titulli :

Shiko Çocuklar Sana Emanet Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2018Runtime: 145 min
Director:Çağan Irmak,
Aktoret:Engin Akyurek, Şerif Sezer, Hilal Altınbilek, Osman Alkas, Ogün Kaptanoğlu, Birsen Dürülü, Eren Devrim, Parla Şenol, Çağdaş Yılancı, Ümmü Pütgül,

Pershkrimi i Filmit: Çocuklar Sana Emanet

Qerimi punon si arkitekt dhe Ă«shtĂ« martuar me Jezim. ZhgĂ«njimi mĂ« i madh i tyre Ă«shtĂ« pamundĂ«sia pĂ«r t’u bĂ«rĂ« me fĂ«mijĂ«. Teksa shkojnĂ« nĂ« shtĂ«pinĂ« e tyre verore njĂ« fĂ«mijĂ« hidhet para makinĂ«s, dhe Qerimi lĂ«ndohet rĂ«ndĂ«…

Keywords:
Çocuklar Sana Emanet Shiko Filmin Falas, Shiko Çocuklar Sana Emanet Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 412
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2