}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Color Out of Space

Color Out of Space

Titulli :

Shiko Color Out of Space Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 111 min
Director:Richard Stanley, Jonas Govaerts, Dino Estrelinha,
Aktoret:Nicolas Cage, Joely Richardson, Madeleine Arthur, Elliot Knight, Tommy Chong, Brendan Meyer, Julian Hilliard, Josh C. Waller, Q'orianka Kilcher, Melissa Nearman,

Pershkrimi i Filmit: Color Out of Space

Një fermë e izoluar është goditur nga një meteorit i çuditshëm i cili ka pasoja apokaliptike për familjen që jeton atje dhe ndoshta në botë.

Keywords:
Color Out of Space Shiko Filmin Falas, Shiko Color Out of Space Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 271
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2