}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Contagion

Contagion

Titulli :

Shiko Contagion Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2011Runtime: 106 min
Director:Steven Soderbergh, Annie Welles,
Aktoret:Marion Cotillard, Matt Damon, Laurence Fishburne, Jude Law, Kate Winslet, Jennifer Ehle, Gwyneth Paltrow, Bryan Cranston, Elliott Gould, Chin Han,

Pershkrimi i Filmit: Contagion

Profesionistët e kujdesit shëndetësor, zyrtarët qeveritarë dhe njerëzit e përditshëm e gjejnë veten në mes të një epidemie mbarëbotërore ndërsa CDC punon për të gjetur një kurë.

Keywords:
Contagion Shiko Filmin Falas, Shiko Contagion Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 822
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2