}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Conviction

Conviction

Titulli :

Shiko Conviction Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2010Runtime: 107 min
Director:Tony Goldwyn,
Aktoret:Hilary Swank, Sam Rockwell, Minnie Driver, Bailee Madison, Loren Dean, John Pyper-Ferguson, Karen Young, Marc Macaulay, Ethan Cutkosky, Jordan Monaghan,

Pershkrimi i Filmit: Conviction

Filmi CONVICTION është një histori frymëzuese që flet për përkushtimin e një motre ndaj vëllait të saj. Kur vëllai më i madh i Beti Ana Uoters arrestohet për vrasje dhe dënohet me dënim të përjetshëm në vitin 1983, Beti Ana, një bashkëshorte dhe nëna e dy fëmijëve nga Masaçuseti, përkushton jetën në nxjerrjen e vëllait të saj nga burgu. E bindur se vëllai i saj është i pafajshëm, Beti Ana futet përsëri në gjimnaz, më pas në kolegj e në fund në shkollën e drejtësisë në një kërkim 18-vjeçar për të liruar Kenin. Ajo do të bëjë dhe do të heqë dorë nga gjithçka për vëllain e saj.

Keywords:
Conviction Shiko Filmin Falas, Shiko Conviction Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 246
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2