}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Crash

Crash

Titulli :

Shiko Crash Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2004Runtime: 112 min
Director:Paul Haggis, Ime Etuk, Jay Mason, Scott Cameron, Simone Farber, Christian Pichler,
Aktoret:Sandra Bullock, Don Cheadle, Matt Dillon, Michael Peña, Jennifer Esposito, Brendan Fraser, Nona Gaye, Terrence Howard, Ludacris, Thandie Newton,

Pershkrimi i Filmit: Crash

Qytetarë te Los Angelosit me jetë shumë te veçanta përplasen në gërshetimin e tregimeve te racave, humbjes dhe shpengimit.

Keywords:
Crash Shiko Filmin Falas, Shiko Crash Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 288
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2