}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Dark Encounter

Dark Encounter

Titulli :

Shiko Dark Encounter Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 97 min
Director:Thomas Bassett, Carl Strathie,
Aktoret:Laura Fraser, Alice Lowe, Mel Raido, Sid Phoenix, Grant Masters, Spike White, Vincent Regan, Nicholas Pinnock,

Pershkrimi i Filmit: Dark Encounter

8 Vjc Maisie u zhduk në 1982 dhe një memorial mbahet një vit më vonë. Atë mbrëmje, dritat e çuditshme, tingujt etj vërehen në pyjet jashtë. Aliens.

Keywords:
Dark Encounter Shiko Filmin Falas, Shiko Dark Encounter Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 364
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2